Czy euro jako waluta upadnie?

Czy euro jako waluta upadnie? Kto mógł wysłał ten list od Sungei Golok, mało znanego miasteczka w Narathiwat, do Paryża w 1936 roku?

Pamiątkowe znaczki - Koronacja królowej Elżbiety II HM

Pierwsza okładka dzień koronacji królowej Elżbiety II HM w dniu 2 czerwca 1953 roku, przypomina mi moją matkę. Wciąż skarbów zestaw naczyń upamiętniającą to wydarzenie w 1953 roku, który jest dumnie w rury z brązu Ba1032 swojej gablocie w domu w Singapurze.

Stare znaczki w burzliwych dekad

Czerwone znaczki chińskiej rewolucji kulturalnej przypominały burzliwego życia; anty-kolonialne walki w latach 50. Komunistyczna powstań w latach 60. i punkt kulminacyjny wojny w Wietnamie w latach 70.

W kwietniu 1975 roku po Wietnamu Północnego wziął Sajgonie, premier Tajlandii, m R Kukrit Pramoj, poprosił armii Thai wysokiej polecenia, jak długo potrwa Wietnamczyków dotrzeć Bangkok. Odpowiedź była to kwestia dni !!!

Mamy zadrżał, gdy Wietnamczycy wkroczyły do ??Phnom Penh w roku 1976. Przez to, że fanatyzm Mao Czerwonej Gwardii blednie w porównaniu z Killing Fields w Kambodży i ponurą perspektywą bojowych wojsk hartowane puka do naszych drzwi.

Czyngis-chan - mężczyzna tysiąclecia

Mongolii Czyngis-chan wskrzeszony obrazy wielkiego wojownika, w moich książkach szkolnych, którego imperium rozciągało się od Pekinu do Morza Kaspijskiego i Dunaju, jak jego jeźdźców brzęczały wrota Europy Wschodniej. Jego wyczyny wojskowe zostały bezkonkurencyjna w międzyczasie.

Były stare znaczki, która wpadła mi w oko, wizerunki kobiet i mężczyzn, których działania zostały przeniesione na życie milionów na całym świecie. Stemple opowiedzieć różne historie innymi oczami. Wybierz się w podróż poprzez zdjęcia pieczęci i dowiedzieć się, jaka jest twoja historia?

Zdjęcia pieczęci, określonymi w niniejszym artykule dostępne są w starych znaczków który po raz pierwszy pojawiły się w Bangkoku Tour Legacies historyczną witryna turystyczna na ludziach, miejscach i wydarzeniach, które pozostawiły swój ślad w krajobrazie Bangkoku.

Więcej informacji na temat historii tajskich stempli, proszę zobaczyć Muzeum filatelistycznych w Bangkoku.

Autor Eric Lim mieszka w Bangkoku w Tajlandii i zapisuje do tego historycznego przewodnika dla niezależnych podróżników, zrób to sam.

maszyny rolnicze
- autor artykułu