Euro a inne waluty

Euro a inne waluty To wskazuje, że dzieci w USA są poddawane znacznie wysoki poziom PBDE. W rzeczywistości, ekspozycje Kalifornijskie dzieci do PBDE są jednymi z najwyższych na świecie.

Badanie, przeprowadzone przez Centrum Badań Środowiska i Zdrowia Dziecka na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley, stwierdziła, że ??"Obie prenatalnych i dzieciństwa ekspozycje PBDE były związane z gorszą uwagi, koordynacji ruchowej i poznania w kohorcie Chamacos w wieku szkolnym dzieci.zakrętki do słoików badanie to największa do tej pory, przyczynia się do coraz więcej dowodów sugerujących, że PBDE mieć negatywny wpływ na dzieci neurobehawioralnego rozwoju. ".

Na razie dwa z najbardziej skutecznych i nielekowych terapii ADHD są metaboliczny (żywieniowe) oceny ze zmianami diety i Neurofeedback mapowania mózgu i szkolenia.

W Journal of Clinical EEG Neuroscience, lipiec, 2009, badania wykazały, że "... neurofeedback leczenie ADHD może być uważany za" skuteczne i specyficzne (Poziom 5) z dużym ES dla nieuwagi i impulsywność i medium ES dla nadpobudliwości. "

Co ciekawe, 05 lutego 2011 Artykuł opublikowany w cenionej Lancet Journal poinformował, że 64% przypadków ADHD były rzeczywiście spowodowane nadwrażliwością na niektórych pokarmów. Badanie pokazać, że kiedy te pokarmy zostały zidentyfikowane i usunięte z diety uczestników, objawy poprawiła dalej. Główny autor, dr Lidy Pelsser stwierdził, że "Mamy dobre wieści. - Że żywność jest główną przyczyną ADHD Mamy złe wieści - że musimy szkolić lekarzy do monitorowania tego [Żywność identyfikację czułości i modyfikacji diety] Procedura, ponieważ nie może być wykonane przez lekarza, który nie ma ".


- autor artykułu