Historia zlotego

Historia zlotego

Moneta Collecting- Do 10 najdroższych American Coins

Jak każdy wie, numizmatyk, jakość i stan monety mogą w znacznym stopniu wpływać na cenę i oczekiwania tych, którzy zbierają monety. Ale to na bok, monety te są najdroższe w historii amerykańskich sprzedawane. Może pewnego dnia będziesz mógł sobie pozwolić na jeden.

1. 1838 Half Eagle: wartości ponad $ +100.000 Moneta przedstawia raczkujący orła z obecnie znanych amerykańskich banerów i gajów oddziałów i włócznie wojennych w szponach. Lady Liberty wygląda nieco zbyt Roman, ale jej "Liberty" pałąk najlepsze pompy ciepła powietrze woda nadrabia. Był to pierwszy rok te pół orła pięć dolara monety zostały wyprodukowane.

2. 1795 Five Dollar Złoto: Lady Liberty nosi kapelusz Rewolucyjnej w tym profilu. To pięć dolarów kawałek był pierwszym złote monety produkowane w naszym kraju młodych ($ 150,000).

3. 1933 Ten Dollar Złoto: wyprodukowała w ubiegłym roku Mennica USA wykorzystane złoto dla waluty, to zły chłopiec jest wart około $ 300,000. Indyjski nakrycia głowy nad tym, co wygląda jak wlewanie warkocze Lady Liberty i oszałamiające orła na awersie monety zrobić to prawdziwe piękno.

4. 1838-O-Half Dollar: Pierwsze monety być zakreślone w mięty oddziału, O oznacza Orleanie. ($ 500.000).

5. 1794 Popiersie Dolar: ceniony Również na pół miliona, to monety był jednym z pierwszych srebrnych dolarów wybitych przez USA

6. 1652 New England Shilling: Jednym z pierwszych kolonii wyemitowanych monet, to szyling ledwo zostać uznane ze względu na jego wietrzenia, ale to nie wpływa na jego cenę ($ 500,000).

7. 1839 Ten Dollar Dowód: Na milion dolarów, nie mniej niż pięć istniejących przykładów tego medalu.

8. 1907 Ultra High Relief Double Eagle: Orzeł rosnących nad (? Wschodzącego) słońca i Lady Liberty spacery z pochodnią w ręku, ta moneta jest uważana za jedną z najpiękniejszych, a do $ 3 mln euro, to łatwo zrozumieć, dlaczego ,

9. 1877 Pięćdziesiąt Dolar: Moneta eksperymentalna jest warta około $ 10 milionów dolarów. Trzeba będzie wielki album na monety z tego pięćdziesiąt dolarów kawałku.

10. 1787 Brasher Doubloon: Jeden z niewielu złotych monet być wytwarzane podczas Rewolucyjna Era, orzeł na przedniej monety może wyglądać nieco skąpe, ale cena (20 mln $) tego medalu nie jest.

Monety te są rzadkie, piękne, lub po prostu stare. Jakikolwiek sposób można go wyciąć, są artefakty, które pomagają nam wyobrazić sobie, jak wyglądało życie w czasie innej epoki. Więc jeśli kiedykolwiek miał okazję do posiadania jednego z tych monet, skakać na nim. Wtedy można się martwić o których posiadacze monety kupić.

Moneta Supply Express ma wszystkie Twoje potrzeby Zbieranie monet - od posiadaczy monety, aby zablokować pola.


- autor artykułu