Historia zlotego

Historia zlotego

Moneta Collecting- Do 10 najdroższych American Coins

Jak każdy wie, numizmatyk, jakość i stan monety mogą w znacznym stopniu wpływać na cenę i oczekiwania tych, którzy zbierają monety. Ale to na bok, monety te są najdroższe w historii amerykańskich sprzedawane. Może pewnego dnia będziesz mógł sobie pozwolić na jeden.

1. 1838 Half Eagle: wartości ponad $ +100.000 Moneta przedstawia raczkujący orła z obecnie znanych amerykańskich banerów i gajów oddziałów i włócznie wojennych w szponach.https://www.zeltech.pl/ Lady Liberty wygląda nieco zbyt Roman, ale jej "Liberty" pałąk nadrabia. Był to pierwszy rok te pół orła pięć dolara monety zostały wyprodukowane.

2. 1795 Five Dollar Złoto: Lady Liberty nosi kapelusz Rewolucyjnej w tym profilu. To pięć dolarów kawałek był pierwszym złote monety produkowane w naszym kraju młodych ($ 150,000).

3. 1933 Ten Dollar Złoto: wyprodukowała w ubiegłym roku Mennica USA wykorzystane złoto dla waluty, to zły chłopiec jest wart około $ 300,000. Indyjski nakrycia głowy nad tym, co wygląda jak wlewanie warkocze Lady Liberty i oszałamiające orła na awersie monety zrobić to prawdziwe piękno.

4. 1838-O-Half Dollar: Pierwsze monety być zakreślone w mięty oddziału, O oznacza Orleanie. ($ 500.000).

5. 1794 Popiersie Dolar: ceniony Również na pół miliona, to monety był jednym z pierwszych srebrnych dolarów wybitych przez USA

6. 1652 New England Shilling: Jednym z pierwszych kolonii wyemitowanych monet, to szyling ledwo zostać uznane ze względu na jego wietrzenia, ale to nie wpływa na jego cenę ($ 500,000).

7. 1839 Ten Dollar Dowód: Na milion dolarów, nie mniej niż pięć istniejących przykładów tego medalu.

8. 1907 Ultra High Relief Double Eagle: Orzeł rosnących nad (? Wschodzącego) słońca i Lady Liberty spacery z pochodnią w ręku, ta moneta jest uważana za jedną z najpiękniejszych, a do $ 3 mln euro, to łatwo zrozumieć, dlaczego ,

9. 1877 Pięćdziesiąt Dolar: Moneta eksperymentalna jest warta około $ 10 milionów dolarów. Trzeba będzie wielki album na monety z tego pięćdziesiąt dolarów kawałku.

10. 1787 Brasher Doubloon: Jeden z niewielu złotych monet być wytwarzane podczas Rewolucyjna Era, orzeł na przedniej monety może wyglądać nieco skąpe, ale cena (20 mln $) tego medalu nie jest.

Monety te są rzadkie, piękne, lub po prostu stare. Jakikolwiek sposób można go wyciąć, są artefakty, które pomagają nam wyobrazić sobie, jak wyglądało życie w czasie innej epoki. Więc jeśli kiedykolwiek miał okazję do posiadania jednego z tych monet, skakać na nim. Wtedy można się martwić o których posiadacze monety kupić.

Moneta Supply Express ma wszystkie Twoje potrzeby Zbieranie monet - od posiadaczy monety, aby zablokować pola.


- autor artykułu