Najlepsze kantory we Wroclawiu

Najlepsze kantory we Wroclawiu

Stare Znaczki - Impresje Na znaczku Wystawie

Stare znaczki posiadają zdjęcia znaczków z 20. Międzynarodowej Wystawie Azji pieczęć w Bangkoku w Royal Hall Paragon, Siam Paragon w dniach 3 - 12 sierpnia 2007 roku.

Idąc przez rzędy starych znaczków pocztowych zalane zdanie z mieszanką wspomnień doniosłych wydarzeń, o powstaniu i upadku imperiów wielkich, z których niektóre miały miejsce w moim życiu.zakład pogrzebowy raszyn Były to jedne z obrazów znaczków, które wpadła mi w oko.

Penny Black znaczki

Penny Black w Anglii, pierwsze pre-paid stamp klej na świecie, został wydany w 1840 roku za panowania królowej Wiktorii na wysokości Imperium Brytyjskiego. Upadek Cesarstwa przyszedł wieku później, kiedy Japonia rozbita nietykalność w Wielkiej Brytanii w czasie II wojny światowej.

Stare znaczki Solot

W 1883 roku, za panowania króla Rama V pierwszy Thai Stempel Solot (nazwany po cenie znaczków w starym Thai walucie) została wydana. Usługa pocztowa była jedną z wielu reform w Chakri Reformacji podczas piątego panowania od 1868 - 1910.

Te dwa pozornie proste starych znaczków zmienił życie milionów ludzi.

Chiński poczty wojskowej

Chiński poczty wojskowej podczas wojny chińsko-japońskiej 1894 - 1895, długi zapomnianą wojną, był zwiastunem gorsze przyjść. W następnym stuleciu, Japonia najechała Chiny w 1930 i Azji Południowo-Wschodniej w 1940 roku. Urodzonych po wojnie, został oszczędzony okropności okupacji japońskiej. Moi dziadkowie i rodzice nie mieli tyle szczęścia.

List Mafeking

List lorda Baden Powella z Mafeking sprowadzony przyjemne skaut wspomnienia, odkryte przygody i wartości zdrowe nasycony przez międzynarodową harcerstwie.

Stare znaczki na list od Sungei Golok

Narathiwat jest południowa prowincja w Tajlandii, w sąsiedztwie malezyjskiego stanu Kelantan. Jest to także obecnie uchwycony w muzułmańskiej rebelii.
projektowanie stron www Bydgoszcz
- autor artykułu