W jakie wlauty warto inwestowac?

W jakie wlauty warto inwestowac?

Jak byś się czuł na plaży nudystów

nagie plaże jeziora stały się dość popularne. Pierwsze nagie plaże zaczął tryskających w 1950 roku w Europie. Oczywiście, teraz można znaleźć te niehamowane "hang-out" zarówno w Kanadzie w U.S.A. jak również. Oto historia o 3 college kumplami, którzy poszukiwali idealnego plaż nudystów. Ich nazwy są Jay, Don, Ryan.http://www.kamipak.pl/ Jay wpadł na pomysł po surfowanie w Internecie interesujących miejsc wypoczynku. Szybko zdał sobie sprawę, że wiele popularnych plaż jeziora w pobliżu jego domu były nagie. Więc postanowił omówić swoje plany z Donem Ryan. Trzej chłopcy wyruszyli w drogę z humorze otwartych umysłów.

Pierwsze miejsce zatrzymali było Suzie Lake, odosobnionym miejscem, w pobliżu Halifax, Nova Scotia. Było to malownicze jezioro Wszystko wydawało się idealne. Jedynym problemem było to, że nie było wiele innych osób nad jeziorem tego dnia. W rzeczywistości są one niemal mieliśmy całe miejsce dla siebie. Byli trochę rozczarowany, ale zdecydowaliśmy się na szybki dip jakikolwiek. Sójka Don nie miał problemu z dostaniem naga, ale Ryan nie mógł się zmusić, aby przejść całą drogę nago. Dwaj przyjaciele powiedzieli mu, że będzie to dobra praktyka, gdy trafią do bardziej popularnych miejsc.

Ale Ryan był nieugięty, że opuścił swoje szorty. Nie chciał, żeby jego przyjaciele wiedzieli, że miał mały penis. W odróżnieniu od większości innych facetów, wiotkie penis Ryana był zaledwie trzy i pół cala długości. Uświadomił sobie, że nie powinien on pójść na tej przygodzie z jego przyjaciół. Oczywiście, wiedział, że przyjaciele chcieliby, aby przejść do bardziej popularnego hang-out że nie będzie w stanie utrzymać swoje spodenki na następnym miejscu nudystów.

W końcu zdecydowali się wyjechać. Ryan ulgę, że nie muszę pokazać jego przyjaciele jego "mały problem".
http://ogrodytarnow.pl
- autor artykułu