Wartosc euro

Wartosc euro

Wazektomia Dookoła Świata

Wazektomia jest popularną formą antykoncepcji. Nowa Zelandia ma najwyższy wskaźnik vasectomies z 23% mężczyzn po przejściu przez procedury. Liczba ta jest o 11% w Stanach Zjednoczonych, z tej samej średniej liczby w całej Europie. To jest mniej powszechne w krajach rozwijających się, ze stopą w Chinach i Indiach około 8%.przeprowadzki Anglia To jest znacznie niższy w Afryce.

Więcej Wazektomia wykonywane są w tak zwanym "bardziej rozwiniętych" świata. Stosowany jest stosunkowo rzadko w Azji i Afryce, ale staje się coraz bardziej powszechne. Wynika to głównie ze względu na brak dostępności, zwłaszcza w Afryce, gdzie jest mniej gabinetów, które oferują usługi wazektomii niż gdziekolwiek indziej. Kosztują również bardziej mimo ludzie są średnio mniej zamożnych, co czyni go bardzo trudnym rozwiązaniem dla mężczyzn do podjęcia. Brak wykształcenia wokół zagadnień rozrodczych może być również przyczyną braku vasectomies w niektórych z tych obszarów świata.

Nastąpił jako interesującego programu w Shivpuri w Indiach, w której ludzie zostali zachęcać do vasectomies z powodu dużej liczby urodzeń, który powoduje pogłębienie problemów z biedą. Duża liczba porwań odbywać się w okolicy i chronić się wielu ubiegać się o pozwolenia gun. Do zwalczania wzrostu populacji mężczyzn, którzy wyrażają zgodę na Wazektomia jest priorytetem, jeśli chodzi o otrzymanie licencji, choć to może jeszcze zostać odrzucone. Wazektomia wcześniej było rzadkością, ponieważ została uznana za niemęskie, ale system ma zwiększyć liczbę procedur zachodzących więcej niż dziesięciokrotnie zmarszczki Wrocław.

Wazektomia nie mają dobrej reputacji w Ameryce Południowej, gdzie niektórzy uważają, że jest taka sama jak kastracja. Stwierdzono również fałszywie związana ze zmniejszeniem sprawności seksualnej. Brakuje edukacji otaczającą rzeczywistość przedmiotu.


- autor artykułu